image521

Çıkış fikri

Ekolojik ürünler günlük hayatta en fazla talep edilen ürünler kategorisinde yer almaktadır. İnsanların giyim ve kullanım eşyası olarak kullanacakları ürünleri seçerken çevreye ve insan sağlığına olan etkilerini analiz ederek ürün talebi oluşturduğu gözden kaçırılmaması gereken bir durumdur. Günümüzde değişen piyasa şartlarıyla birlikte etiket hassasiyeti olan, ürünün üretim koşulları, işçi sağlığı ve güvenliği, çalışan hakları konularında hassasiyeti oldukça artan bir müşteri kitlesi oluşmuştur. Önümüzdeki dönemlerde bu hassasiyetler satın alma davranışları üzerinde çok daha fazla etkin duruma geleceği aşikardır. Belirtilen bu bilgiler açısından bakıldığında üretiminde doğaya ve insan sağlığına herhangibir olumsuz etkisi bulunmayan bitkisel kökenli ürünler kullanılarak üretilen deri mamüller daha fazla talep görmeye başlayacaktır. Ayrıca geleneksel motif ve desenlerle bezenmiş bu tarz ürünlerin albenisi oldukça yüksektir. Bu bağlamda organik karakterli, deriden mamül ürünlere, geleneksel dokuların ve motiflerin kazandırılmasıyla geleneksel el sanatları karakterine sahip olan aynı zamanda kaliteli üretim bandıyla üretilen ürünlere olan talebin yüksek olacağı projeksiyonu rahatlıkla çizilebilir.

Vizyon

Vizyonumuz, deri ve tekstil ürünlerinde özgün tasarımları ön plana çıkaran, organik karakterli, insan ve çevreye dost üretimi teknolojiyle birleştirerek faaliyet göstermek, eğitim, danışmanlık ve araştırma faaliyetleri ile toplumsal gelişime destek olmak ve yerli ürünleri dünya pazarlarına Türk markasıyla arz edebilmektir. 

Misyon

Yerli ve milli üretime destek olmak, ülkemizin istihdamına katkıda bulunmak amacıyla kurulmuş olan şirketimiz, geleneksel üretimle teknolojiyi birleştirerek organik karakterli ürünleri piyasaya arz etme fikriyle doğmuştur. Şirketimiz, araştırma geliştirme faaliyetleri doğrultusunda edinilen bilgi ve tecrübeyi, ürünlere katma değer artışı olarak yansıtmak fikriyle iş hayatına atılmış bir firmadır.